Imperial group نه تنها کامل‌ترین سیستم جستجوی بلیط‌های سیستمی و چارتر است، بلکه امکان رزرو و خرید بلیط را در کمترین زمان ممکن، برایتان فراهم می‌کند. داشتن سفری آسان و مطمئن، یکی از آن مواردی است که کیفیت زندگی‌مان را بالا می‌برد و Imperial group، همه‌جوره سعی دارد تا هموطن‌هایش بهتر زندگی کنند و از لحظه لحظه‌ی آن، لذت ببرند.

حال، برای آنکه Imperial group، حجت را بر مسافرانش تمام کرده باشد، امکان استرداد آنلاین را نیز، به باقی امکاناتش اضافه کرده است تا در هر لحظه از شبانه‌روز که دچار مشکلی شدید و از سفرتان بازماندید، بتوانید بلیط‌تان را کنسل کرده و با کمترین هزینه‌ی جریمه‌ی کنسلی، مبلغ بلیط را در حساب‌تان داشته باشید.

ما امیدواریم که نوآوری و خلاقیت‌مان در این مسیر طولانی، با استقبال شما همراه بشود.

 

 

‎گروه شرکتهای ایمپریال با بیش از ۱۵سال سابقه در زمینه صنعت توریسم ، مهاجرت و سرمایه گذاری فعالیت می نماید
‎تخصص اصلی این شرکت رزرواسیون آنلاین در ارائه خدمات گردشگری شامل؛ رزرو هتل ، پرواز ، تورهای مسافرتی،بلیط قطار،کشتی کروز …. در هر جای دنیاست و ارائه مشاوره و راهنمایی جهت اخذ ویزا و مهاجرت قانونی است.

 

این شرکت دارای وکلای مجرب جهت سرمایه گذاری،اخذ اقامت ‌گرفتن پاسپورت در۶ کشور دنیا است و در حال حاضر در کشور ترکیه در شهر استانبول خدمات :اخذ پاسپورت کشور ترکیه ،مشاوره سرمایه گذاری ،فروش ملک ،ثبت سند ملکی ،انتقال وجه از ایران به ترکیه،اخذ اقامت موقت و دائم ،ثبت شرکت ،اخذ اجازه کار،افتتاح حساب بانکی ،گرفتن شماره مالیاتی ،اخذ بیمه سلامت و زلزله ،ثبت برند را دارا می باشد.

هدف این شرکت بالا بردن سطح آگاهی مردم با قوانین کشورها جهت مهاجرت،سرمایه گذاری با بهترین شرایط موجود وآشنایی با جدیدترین رزرواسیون آنلاین گردشگری روز دنیا می باشد.